Kalorynka                  Skontaktuj się z nami!

Nie pamiętasz hasła?

Nasi eksperci

to najlepsi dietetycy w kraju. Są pracownikami naukowymi z dużym doświadczeniem i należą do Polskiego Towarzystwa Dietetycznego. Z powodzeniem wykorzystują wiedzę teoretyczną zarówno w pracy dydaktycznej, jak i w bezpośrednich kontaktach z pacjentami.

Kalorynka oferuje rozwiązania oparte na rzetelnej, naukowej wiedzy!

Placeholder

Dr inż. Danuta Gajewska

Placeholder

Żadna dieta sama w sobie nie zadziała bez regularności i skrupulatnego stosowania się do jej zasad. Do sukcesu, dobrej figury i zdrowia nie ma żadnej windy. Codziennie trzeba iść po tych samych schodach...

Prezes Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Specjalistka w zakresie żywienia człowieka i dietetyki, adiunkt w Katedrze Dietetyki SGGW. Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Dietetyki

Absolwentka Wydziału Żywienia Człowieka i Gospodarstwa Domowego SGGW. Specjalistka w zakresie żywienia człowieka oraz dietetyki.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy dotyczącej żywienia została prezesem zarządu Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Aktywnie zajmuje się szczerzeniem edukacji żywieniowej. Współtworzy programy edukacyjne na temat dietoterapii otyłości i chorób układu sercowo- naczyniowego, skierowanego do młodzieży i dorosłych.

Nie buduje swoich doświadczeń jedynie na bazie wiedzy naukowej. Sama w wolnych chwilach chętnie eksperymentuje z przepisami kulinarnymi, więc doskonale wie, w jaki sposób wiedzę teoretyczną wykorzystać w praktyce.

Dr inż. Joanna Myszkowska-Ryciak

Placeholder

Nie rezygnuj nigdy z celu, ponieważ osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Specjalistka w dziedzinie żywienia człowieka i dietetyki, adiunkt w Katedrze Dietetyki SGGW. Biegła w terapii otyłości, zaburzeniach odżywiania i cukrzycy.

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW). Współautorka ponad 40 publikacji naukowych i popularnonaukowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie żywienia człowieka. Dzięki zdobytej wiedzy jest niezawodną specjalistką w kwestii odchudzania.

Otrzymała prestiżowe stypendium naukowo-badawcze Marie Curie Fellowship, przyznawane przez European Commission Community Research, dzięki któremu mogła realizować projekt badawczy w Institute of Animal Sciences w Wageningen University w Holandii.

Udziela konsultacji w Poradni Dietetycznej SGGW. Prowadzi wykłady i szkolenia na temat prawidłowego żywienia, otyłości i cukrzycy.

Dietetyka według niej to nie tylko praca, to głównie pasja oraz styl życia. Dlatego ciągle rozszerza swoje wiadomości w tej dziedzinie.

Anna Kapera

Placeholder

Każdy może być szczupły i sprawny, chyba, ze akurat ma inne plany."

Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Zwyciężczyni 4. edycji programu You Can Dance. Propagatorka bycia „fit”. Ambasadorska zdrowego stylu życia i serwisu Kalorynka.

Pełna energii i pasji twierdzi, że taniec oraz sport to całe jej życie. Ambasadorka serwisu Kalorynka.pl oraz zdrowego stylu ż Talent taneczny odkryła dzięki mamie, która podjęła decyzję o wysłaniu córki do szkoły baletowej.

Jej największym sukcesem zawodowym jest wygrana 4 edycji programu You Can Dance. Dzięki wygranej mogła doskonalić swoje umiejętności w szkole tańca na Brodwayu. Ale już przed programem występowała w Teatrze Muzycznym w Gorlitz, Viva w Poznaniu oraz tetrach w Niemczech.

Chce podbić polski świat fitnessu. Profesjonalistka i perfekcjonistka, która wierzy że dzięki jej ćwiczeniom Polki będą dobrze wyglądały, miały energię i świetnie się czuły we własnym ciele.

Prywatnie fanka nurkowania oraz propagatorka zdrowego stylu życia. Interesuje się wszystkim, co związane ze sportem. Ciągle poszerza swoją wiedzę w tym zakresie, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami dotyczącymi fitnessu.

Aleksandra Józwik - Manager działu Obsługi Klienta

Placeholder

Kto nie próbuje, nic nie osiąga. Nie pozwól, aby przypadek ukształtował Twoje ciało

Absolwentka Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku dietetyka ze specjalizacją żywienie w sporcie. Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność fitness.

Jeśli masz pytanie lub wątpliwości dotyczące działania naszego serwisu lub odchudzania skontaktuj się ze mną ola@kalorynka.pl

Swoje doświadczenie zdobyła na licznych zajęciach praktycznych m.in. oddziałach szpitali uniwersyteckich oraz poradni dietetycznych. Członek Studenckiego Koła Naukowego Żywienia Klinicznego. Dzięki uczestnictwu w konferencjach naukowych jest na bieżąco z najnowszymi doniesieniami w dziedzinie żywienia i dietetyki.

Ukończyła również kurs instruktora rekreacji ruchowej specjalność fitness. Dzięki czemu ma kompleksową wiedzę na temat odchudzania oraz skutecznej utraty wagi.

Dietetyka to dla niej nie tylko praca. Według niej to styl życia oraz pasja, która pozwala jej na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy. Za główny cel w życiu stawia sobie zmianę sposobu myślenia o odchudzeniu w kategorii czegoś nieprzyjemnego czy trudnego.

Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas. Interesuje się głównie muzyką. W wolnych chwilach gra na gitarze i czyta powieści fantasy. Uwielbia kuchnię azjatycką oraz eksperymentowanie w kuchni.