Kalorynka                  Skontaktuj się z nami!

Nie pamiętasz hasła?

Skorzystaj z rabatu przygotowanego specjalnie dla Ciebie!

Jak wykorzystać swój rabat - kup pakiet diamentowy w cenie srebrnego!

Wystarczy wykonać trzy proste kroki:

1. Wypełnij  Bezpłatną Analizę

2. Wybierasz Pakiet Srebrny, a otrzymujesz wszystkie usługi z Pakietu Diamentowego. 

3. Gotowe! 

Zobacz, co zyskujesz z naszym programem!  

1.       energia i dobre samopoczucie przez cały dzień

2.       piękną i szczupłą sylwetkę

3.       poprawę stanu zdrowia

4.       piękne i lśniące włosy oraz paznokcie

5.       promienną oraz nawilżoną skórę 

6.       możliwość zmiany nawyków żywieniowych na lepsze 

Po wykupienie abonamentu otrzymujesz dostęp do swojego konta , w którym codziennie pojawia się nowy jadłospis z możliwością wymiany każdego dania. Skorzystaj z przygotowanej listy zakupów, programu treningowego, przepisów video oraz możliwości monitorowania i zapisywania swoich osiągnięć. Nad całym procesem odchudzania czuwa Twój osobisty dietetyk.

Twój jadłospis 

W oparciu o najnowszą wiedzę dietetyczną oraz doświadczenie naszych ekspertów przygotowaliśmy dietę dopasowaną do Twoich potrzeb – zawiera ona odpowiednią ilość kalorii, składników odżywczych, mineralnych oraz witamin w każdym daniu. Dzięki opcji wymiany posiłku na inny jadłospis możesz dostosować do swoich upodobań oraz stylu życia. Specjalnie opracowana dieta zapewni szybkie i skuteczne efekty utraty wagi, poprawy samopoczucia i wyglądu.

Twój program fitness video 

Już teraz wykonaj profesjonalny trening w swoim domu! Masz możliwość skorzystać z poradnika treningowego oraz ponad 100 filmików instruktażowych przygotowanych przez ekspertów z dziedziny fitnessu. Z programem ćwiczysz wszystkie partie mięśni oraz korzystasz z prostego sprzętu do ćwiczeń. Ułóż swój indywidualny trening. Z naszym programem uzyskasz szczupłe i jędrne ciało.

Twoje przepisy video 

Z programem Kalorynki poprawisz swoje umiejętności kulinarne. Zaskocz znajomych swoją kuchnią.  Przygotuj smaczne, proste i dietetyczne dania. Połącz przyjemność gotowania z odchudzaniem. Masz do wyboru różne propozycje obiadów, śniadań, kolacji i przekąsek. Skorzystaj z przepisów video z dokładną listą składników oraz sposobem przygotowania.

Dlaczego dieta Kalorynki pomoże Ci schudnąć?

Dieta Kalorynki została stworzona z wykorzystaniem najnowszej wiedzy dietetycznej oraz w oparciu o wieloletnie doświadczenie i pracę dietetyków z osobami odchudzającymi się. Dzięki naszej diecie przejdziesz przez 4 etapy: regulację, przyspieszenie, spalanie oraz stabilizację, których zakończeniem będzie szczupła sylwetka oraz dobre samopoczucie.

Dieta Kalorynki to specjalnie opracowana formuła z odpowiednią ilością składników odżywczych, witamin i składników mineralnych, dzięki czemu program umożliwia zrzucenie wagi w prosty i szybki sposób.

Dzięki stosowaniu diety uregulujesz pracę swojego metabolizmu i przyspieszysz spalanie tkanki tłuszczowej w efekcie czego łatwo i skutecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Kalorynka zmienia Twoje nawyki żywieniowe na zdrowsze i pozwalające utrzymać efekt nawet po zakończeniu programu. 

Jak wykorzystać swój rabat - kup pakiet diamentowy w cenie srebrnego!

Wystarczy wykonać trzy proste kroki:

1. Wypełnij  Bezpłatną Analizę

2. Wybierz Pakiet Srebrny

3. Ciesz się dostęp do wszystkich usług programu. 

 

Sprawdź, co oferuje Ci program dietetyczny Kalorynki!

Jeśli masz pytanie dotyczące promocji napisz do nas.