Kalorynka

Logowanie

Help Rejestracja

Reset hasła

Kalorynka.pl to pierwszy w Polsce serwis,
który szerzy ideę zdrowego trybu życia,
wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki
oraz zaawansowaną technologię.

Logo

Spółka eHealth Polska - twórca serwisu - pragnąc dostarczyć użytkownikom usługi najwyższej jakości, zaprosiła do współpracy wybitnych ekspertów: dietetyków, informatyków i grafików

Wszyscy to pracownicy naukowi z wieloletnim doświadczeniem, którzy z powodzeniem wykorzystują wiedzę teoretyczną zarówno w pracy dydaktycznej, jak i w bezpośrednich kontaktach z pacjentami. Jako członkowie Polskiego Towarzystwa Dietetycznego są szczególnie zaangażowani w propagowanie zdrowego stylu życia, a zwłaszcza świadomego odżywiania.

Projekt graficzny

Ewa Rosłoniec-Czobodzińska

autorka wyjątkowych projektów graficznych, m.in. miesięcznika lifestylowego "Prêt-à-porter" (Wyd. Axel Springer), modowego magazynu dla mężczyzn "Kreator" (Marquad Media), luksusowego miesięcznika dla kobiet (wyd G+J), dodatku lifestylowego "Rzeczpospolitej", tygodnika kulinarnego (Wyd. DeAgostini), luksusowego magazynu wnętrznarskiego (Wyd. Bauer). Dyrektor Artystyczna Cosmopolitan, wcześniej Dyrektor Artystyczna w "Marie Clarie", "Weranda", "Cztery Kąty" i grafik w "Dom&Wnętrze", "ELLE Decoration", "PANI", "Marie Clarie", "Claudia" i "Gracja". Żona Hubcika i mama 4 uroczych kotów.

Logo

Z najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych serwis może korzystać dzięki firmie Webstruments.pl. W Polsce jest obecna od 2006 roku, ale wcześniej jako Webstruments.com opracowywała aplikacje sieciowe dla klientów na całym świecie. Ma portfolio projekty dla m.in. Microsoft, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Obrony Narodowej i Politechniki Warszawskiej. Ze strony Webstruments.pl w projekt były zaangażowane następujące osoby: Zbyszek, Kuba, Łukasz i Jarek.

Jak działa Kalorynka

Co odróznia ten serwis od innych, to dokładne analizowanie potrzeb każdego klienta. Zamiast gotowych schematów, oferuje indywidualne rozwiązania. Proponowany jadłospis powstaje po dokładnym poznaniu upodobań i nawyków żywieniowych, wieku, stylu życia i stanu zdrowia każdego użytkownika.

Dieta według Kalorynki.pl to nie tylko sposób odżywiania, ale i sposób życia

Rozumiejąc, że odchudzanie to złożony proces, kalorynka.pl stara się wyznaczyć każdemu możliwy do zrealizowania cel związany z utratą wagi. Dba o to, żeby odchudzanie przebiegało w sposób zdrowy, a jednocześnie skuteczny.

Na podstawie wyników badań wskazujących, że odchudzający się bardzo często przerywają rozpoczętą dietę, została opracowana innowacyjna aplikacja pod nazwą mini.kalorynka.pl. To usługa dostępna dostępna przez telefon komórkowy, dająca klientom stałe wsparcie i motywację. Umożliwia dostęp do profilu użytkownika w serwisie kalorynka.pl, sprawdzenie ustalonego jadłospisu czy listy niezbędnych zakupów.

Serwis wyróżnia także to, że pozostaje niezależny od producentów żywności i reklamodawców. Celem jest promocja zdrowego stylu życia, a nie konkretnych produktów spożywczych. Pozwala to na rzetelne układanie jadłospisów.

To proste! Tylko cztery kroki do celu.

1 Zrób bezpłatną nalizę

sprawdź czy prawidłowo się odżywiasz. Czasem niewielkie zmiany pomogą zrzucić kilogramy. Twoje odpowiedzi pozwolą nam Cię lepiej zrozumieć i ułożyć dla Ciebie najlepszy plan.

2 Plan żywienia specjalnie dla Ciebie.

Każdy jest inny. Najlepsi specjaliści ułożą plan posiłków dostosowany do Twoich upodobań i trybu życia.

3 Wsparcie profesjonalistów

Wsparcie w technologii. Nasze narzędzia - kalkulatory, zmiana posiłku, lista zakupów w telefonie ułatwią osiągnąć sukces. Najlepsi fachowcy w Polsce motywują, wspierają i rozwiązują Twoje problemy - codziennie. Musi się udać

4 Gwarancja skuteczności

Jeśli w ciągu 6 miesięcy nie osiągniesz docelowej wagi, przez kolejnych 6 miesięcy korzystaj z naszych rozwiązań ZA DARMO