Zacznij już dziś!
Skorzystaj
z 50% rabatu

OFERTA SPECJALNA DLA KLIENTÓW HERBAPOL LUBLIN. WPISZ OTRZYMANY KOD PROMOCYJNY I OTRZYMAJ 50% ZNIŻKI NA SKUTECZNĄ DIETĘ

Już teraz skorzystaj z rabatu. Krok 1 - wybierz plan, krok 2 - podaj swoje dane i zapłać z 50% zniżką.

Krok 1 - wybierz plan  

Pakiet
SREBRNY

78 39
 • 3 miesiące skutecznej diety
 • Możliwość wymiany posiłków
 • Lista zakupów na każdy dzień
 • Newsletter – porady i wsparcie
  Ponad 1000 przepisów
 • 3 miesiące skutecznej diety
 • Możliwość wymiany posiłków
  Lista zakupów na każdy dzień
 • Newsletter – porady i wsparcie
 • Ponad 1000 przepisów
 • Program Fitness - Video
 • Możliwość konsultacji  z dietetykiem - 2 x na tydzień

Pakiet 
DIAMENTOWY

98 49
 • 3 miesiące skutecznej diety
 • Możliwość wymiany posiłków
 • Lista zakupów na każdy dzień
 • Newsletter – porady i wsparcie
 • Ponad 1000 przepisów
 • Program Fitness - Video 
 • Możliwość konsultacji z dietetykiem - bez ograniczeń
  Przepisy video – kurs gotowania

Krok 2 - podaj swoje dane do ułożenia diety i zapłać z 50% rabatem

   
Aktywność fizyczna?

       
kod promocyjny:

Dlaczego schudniesz?

Jest to pierwsza kompleksowa formuła dietetyczna, która skupia się na wszystkich obszarach naszego życia: ciele, umyśle oraz emocjach. Dzięki unikalnemu podejściu do żywienia zapewnia zachowanie równowagi pomiędzy tymi trzema elementami. Dieta360°™ została opracowana dla osób, którym zależy nie tylko na zdobyciu szczupłej sylwetki, ale również poprawie samopoczucia, energii oraz pięknym wyglądzie włosów, paznokci i cery. 

Dieta360°™ to nowoczesne podejście do sposobu żywienia maksymalnie wykorzystujące składniki odżywcze, witaminy i minerały w celu zapewnianie jak najlepszego samopoczucia, energii i zdrowia.

Kalorynka.pl to poradnia dietetyczna on-line, która wykorzystując wiedzę i doświadczenie ekspertów w dziedzinie żywienia oraz najnowsze rozwiązania technologiczne pomaga Ci w szybkim i skutecznym odchudzaniu oraz zapewnia wsparcie przy trwałej zmianie stylu życia.

Jako pierwsi przedstawiamy Dietę360°™ - dietę dopasowaną do potrzeb aktywnych i pracujących osób, którym zależy na dobrym samopoczuciu, energii i redukcji stresu. 

Dzięki Kalorynce otrzymujesz możliwość zakupu 3 pakietów dietetycznych: Srebrnego, Złotego i Diamentowego. W pakietach znajduje się, m.in.: 3-miesięczna Dietę360 z możliwością wymiany posiłków, program video fitness, indywidualne wsparcie on-line wykwalifikowanych dietetyków, przepisy w formie video oraz nowoczesne narzędzia dietetyczne.

Program odchudzający Kalorynki zapewni Ci trwałą i skuteczną utratę wagi, poprawę samopoczucia oraz wyglądu.

Dieta 360°™ została stworzona z wykorzystaniem najnowszej wiedzy dietetycznej oraz w oparciu o wieloletnie doświadczenie i pracę dietetyków z osobami odchudzającymi się. 

Przede wszystkim jest to przemyślana strategia żywieniowa, której podstawowym założeniem jest maksymalne wykorzystanie składników znajdujących się w produktach spożywanych przez nas na co dzień. 

Zadbaliśmy o to, aby każde danie stanowiło zbilansowany posiłek zawierający antyoksydanty, węglowodany o niskim i średnim indeksie glikemicznym oraz witaminy i składniki mineralne. 

Zapewnia to regulację metabolizmu i przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej w efekcie czego łatwo i skutecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów, a dodatkowo poprawisz swoje samopoczucie, poziom koncentracji i energii w ciągu dnia. 

Kalorynka zmienia Twoje nawyki żywieniowe na zdrowsze i pozwalające utrzymać efekt nawet po zakończeniu programu

Nie, wszystkie składniki potrzebne do przygotowania posiłków znajdziesz w dyskontach i małych sklepach. Do ułożenia jadłospisu używamy ogólnie dostępnych produktów spożywczych, a lista zakupów pomoże Ci ograniczyć marnotrawstwo jedzenia. .

Dieta została opracowana przez dietetyków z wieloletnim stażem i wiedzą z zakresu odchudzania, ze szczególną dbałością o zbilansowanie kaloryczności oraz ilości składników odżywczych. Przy układaniu Diety360°™ wykorzystano polskie zalecenia oraz najnowsze normy żywieniowe opracowane przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie, tak aby stworzona dieta nie tylko spełniała Twoje potrzeby, ale była również bezpieczna i zdrowa.

Nie, w tym celu prosimy o kontakt z lekarzem, który może podjąć taką decyzję.

Gotowa na start?